Bağcılar Psikoteknik Merkezi

Alanında uzman, özverili, profesyonel

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Mesleki yeterlilik psikoteknik belgesi kategorisinde yakaladığımız başarı ivmesi sayesinde her geçen gün sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Alanında uzman, özverili, profesyonel, kaliteli çalışanlarımız sayesinde sunduğumuz eşsiz hizmet ile dün de, bugün de, yarın da her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Bünyemizde verdiğimiz bütün eğitimleri ticari bir amaç gütmeksizin yapıyor ve eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. En iyi hizmeti sunmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor ve müşterilerimize en iyi fiyat politikası sunarak onlara eğitimi bir yük haline getirmiyoruz.

Uzun yılların sağladığı tecrübe ve bilgi ile hizmet vermeye devam etmekte olan kurumumuz bir çok belge eğitimi vermektedir. Özellikle psikoteknik alanında sürücülerin bedenen veya ruhen sürücüğüle uygun adaylar olup olmadığını test ettiğimiz kurumumuzda ayrıca psikoteknik ve taşıma belgeleri gibi belgeler verilmektedir.

Aynı Gün Belge Almak İçin Hemen Arayın

RANDEVU ALIN

Psikoteknik Raporunu Kimler Almalı?

Yolcu, yolcu nakli ve yük taşıyan ticari araç sürücüleri

Herhangi bir sebeble aday sürücü belgesi iptal edilen sürücüler

20. maddeye istinaden 1 yıl içinde 6 kez kırmızı ihlali yapan sürücüler

Alkolden dolayı 5 yıl içinde eliyeti 3 defa alınan sürücüler

1 Yıl içinde aynı kuralı 5 kez ihlal eden sürücüler

5 yıl içinde 2. defa drift ihlali yapan sürücüler

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik psikoteknik belgesi kategorisinde yakaladığımız başarı ivmesi sayesinde her geçen gün sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Aynı Gün Randevu İçin Arayınız

Çalışma Saatleri : Pazartesi-Cumartesi, 08:00-18:00
© 2024 - Bağcılar Psikoteknik Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.
Tıkla Ara